Zeytin Tepesi 3.Bölüm Fragmanı İzle


Etiketler: , , , , ,

Dizimiz Zeytin Tepesinin son bölümünde yaşanan olaylardan sonra herkes merakla yeni bölümü beklemeye koyuldu. İşte yeni bölüm fragmanımızın yayınlanmasıyla 3.bölümü bekleyen izleyiciler’ in merakları az da olsa giderildi. Dizimizin bu bölümünün en dikkat çeken sahnesi büyük ihimal Emin Karatay‘ ın öldürülme sahnesi olacaktır.

Zeytin Tepesi 3.Bölüm Fragmanı İzle

Zeytin Tepesi 3.Bölüm Fragmanı İzle

Tarık ve Emin Zeytinlikleri Akın’ ın Yaktığını Düşünüyorlar

Dizimizin bu bölümünde herşeyi bilen ve iyilikleriyle Denizin gönlünü kazanan Emin Karatay, Gökçener ailesinin zeytinliklerinin yakılmasından sonra çok sinirlenecek ve soluğu kardeşi Tarık’ ın yanında alacaktır. Tarık ile yaptığı konuşmadan sonra Tarık ta Eminde Gökçener ailesinin zeytinliklerini Akın’ ın yaktığını düşüneceklerdir. Tarık bu düşünce ile kardeşinin yanına gidecek ve ona bu tarihi uyarıda bulunacaktır ” Ben şimdi oraya gidiyorum ve eğer senin yaptığına dair bir kanıt bulursam seni kendi ellerimle polise ben teslim ederim”. Tarık ise kendisinden emin bir şekilde gülümser. Bu gülümsemeden biz fanlar olarak zeytinlikleri Akının yakmadığını düşünsekte gerçeği henüz bilmemekteyiz..

Emin Karatay Öldürülüyor.

Dizimizin temiz kalpli, insan dostu Emin ise akşamları yaptığı radyo programında kasabada 8 yıl önce geçen olayı şu cümleler ile anlattı “Bu kasaba sekiz yıl önce birileri yüzünden suçsuz olan bir genç kız ve ailesini linç etmeye kalktı. Ailesini tecrid etti. üç zavallı kadını iflasa sürükledi, oda yetmedi daha dün gece zeytinliklerini ve evlerini yakmaya kalktı ve işin en kötüsü bu genç kızın suçsuz olduğunu bilenler sustular. Hala da susuyorlar. “. Konuşmasına şöyle devam eder Emin Karatay “Ben Emin Karatay, 8 yıl önce öldürülen babamın gerçek katilinin bulunması ve yargıya teslim edilmesi için elimden geleni yapacağıma tüm kasaba huzurunda yemin ediyorum.”, bu cümleleri kurduktan sonra Eminin söylediklerini radyoda duyan Nedim telefonla birilerini arar. Daha sonra Eminin evinde öldürülmeye çalışıldığını görüyoruz. Öldürme girişimin nasıl sonuç vereceğini bilmesekte Tarık’ ın Deniz‘e “O benim abimdi, Ben niye sevdiğim herkesi kaybediyorum;?” diyerek sarılmasından Emin’ in öldüğünü düşünmekteyiz.

Dizimiz 19 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olup, dizimiz hakkında en son haberleri her zaman sitemizden okuyabilirsiniz.

Zeytin Tepesi 3.Bölüm Fragmanı İzle

[jwplayer mediaid="277"]

Zeytin Tepesi 3.Bölüm Fragmanı İzle
2.705 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Zeytin Tepesi | Zeytin Tepesi Dizisi | Dizi Oyuncuları | Ulan İstanbul | Kadim Dostum | Site Haritası