Zeytin Tepesi 1.Bölüm Reyting Sonuçları


Etiketler: , , , , , ,

Zeytin Tepesi 1.Bölüm Reyting Sonuçları

Zeytin Tepesi 1.Bölüm Reyting Sonuçları

Dizimiz Zeytin Tepesi 1.Bölümüyle 5 Şubat 2014 günü yayına geldi ve herkes tarafından beğenildi. Dizimiz 20:00 da başlayıp 22:00 da bitti ve izleyen herkes dizmizin farklı konusundan çok etkilendiğini ifade etmiştir. Özellikle dizimizde Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın’ ın bugüne kadar oynamadıkları karakterlerle izleyicilerin karşısına çıkmaları dizimizin izlenme oranlarını arttırmıştır. Dizimizin yayın günü olan Çarşamba günü Show tv ekranlarında yayınlana Sevdaluk, Star Tv de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl, Trt1 Ekranlarında yayınlanan Kızıl Elma ve Atv de yayınlanan Kim milyoner olmak ister gibi iddalı dizi ve programların olmasına rağmen dizimiz bunların bir çoğunu geride bırakarak TOTAL de grubunda 4. Sırada, AB GRUBUNDA  ise 8. sırada yer almıştır. Dizimizin ilk bölümden itibaren bu kadar beğenilmesi ve ilgi görmesi yakında reyting listesinin başında görebileceğimizi gösteriyor. Dizimiz 1.Bölümüyle sosyal medyada da #zeytintepesi hashtag’ i ile zirveleri zorladı.

Dizimizin Konusu Şöyleydi

Dört kız kardeşin en küçüğü olan Deniz, 8 yıl önce hayatta en sevdiği insanın; Tarık’ın, babasını öldürmekle haksız yere suçlanarak cezaevine girer ve Tarık dahil kimseyi suçsuz olduğuna inandıramaz.

8 senenin sonunda, cezasını bitirip özgür kaldığında Zeytin Tepesi’ne geri döner, fakat bıraktığından çok farklı bir kasaba bulur; geçmişte tutkulu bir aşkla bağlı olduğu insan artık kendisine düşmandır, üstelik çok sevdiği annesi de kayıptır.

Deniz’in yokluğunda Zeytin Tepesi‘nde olanlar, karşılaştığı engeller ve Tarık ile ailesi, Karataylar’ın yürüttüğü düşmanlığa rağmen, Deniz annesini bulmak ve suçsuzluğunu ispatlama amacından hiçbir şekilde yılmayacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

 

Zeytin Tepesi 1.Bölüm Reyting Sonuçları
1.853 Defa Okundu

Bir Cevap Yazın

Zeytin Tepesi | Zeytin Tepesi Dizisi | Dizi Oyuncuları | Ulan İstanbul | Kadim Dostum | Site Haritası